SVATBY

Základem krásné nevěsty je dokonalý vzhled. Nabízím Vám kompletní služby – poradenství v péči o pleť, svatební líčení i účes.

Na zkoušce svatebního líčení vždy řeším správnou péči o pleť, abychom docílily společně požadovaného efektu nádherné pleti.

Při svatebním líčení dbám na vytvoření dokonalého podkladu, zamaskování případných nedostatků, stínování obličeje, kontury a fixace, abyste byla krásná po celý den. K dokonalému dotvoření vašeho svatebního líčení nabízím aplikaci trsů umělých řas.

Účesy tvořím dle vašich požadavků a stylu svatby.

Své služby nabízím nejen pro nevěstu, ale i maminky, svědkyně, družičky a další svatební hosty.

Kde bude svatební líčení probíhat je na domluvě. Ráda přijedu k vám domů nebo na jiné určené místo.

Líčení

Kromě svatebního líčení nabízím i denní nebo večerní líčení, k focení v interiéru i exteriéru, na významnou rodinnou událost nebo ples – vždy s možností lepení trsů umělých řas a dotvoření super vzhledu účesem.

Pořádám osobní i hromadné kurzy líčení. Ty jsou určeny pro ženy, které se chtějí naučit správně líčit tak, aby to bylo rychlé a efektivní – tedy aby zvýraznily svoje přednosti a zakryly nedostatky.

Líčím také pro firmy, zejména k focení portrétů (např. na bilboardy nebo pro webové stránky).

Proměny

Postarám se o Vaši kompletní vizáž, ve které je zahrnuto líčení s poradenstvím, lepení trsů umělých řas, úprava vlasů a focení. Samozřejmostí je předchozí konzultace stylingu s možností zapůjčení různých šperků a doplňků.

Poradenství v péči o pleť

Poradenství v péči o pleť s kosmetikou Mary Kay je bezplatné. Vysvětlím Vám jak správně pečovat o Váš typ pleti, co by se s pletí mělo dělat a co naopak ne. Nastavím Vám péči tak, abyste na pleti viděla požadované výsledky. Máte jedinečnou možnost si vyzkoušet na vlastní kůži přípravky této přední americké společnosti. Není podmínkou si něco kupovat, budete-li však spokojená je samozřejmě prodej přípravků možný.

Schůzku si můžete užít sama nebo můžete přijít spolu se svou sestrou, maminkou nebo kamarádkami.

Nákupem přípravků Mary Kay se navíc můžete zapojit do mého BONUS programu a získat tak 50% slevu na jakýkoli produkt nebo proměnu ZDARMA.

Líčení

Balíčky a poukázky

• Individuální dárkové balíčky kosmetiky Mary Kay

• Dárkové balíčky kosmetiky Mary Kay pro zaměstnance

Dárkové poukázky:
• Nákup produktů Mary Kay
• Svatební líčení
• Líčení k fotografování
• Proměna