O mně

Vizážistka Jana Jursová

Jmenuji se Jana Jursová, baví mě móda, líčení a hlavně pomáhat ženám podpořit jejich sebevědomí. Zastávám názor, że každá žena je krásná a individuální a správnou péčí o pleť a vhodně zvoleným makeupem se dá její osobnost nádherně podtrhnout. Navíc si myslím, že kvůli tomu není třeba podléhat trendům nebo trávit hodiny před zrcadlem. O tom mě utvrdilo poużívání kosmetiky Mary Kay, ke které jsem z počátku přistupovala poněkud skepticky, ale díky vlastním zkušenostem i zkušenostem tří generací žen v mé rodině, ji mohu s klidem doporučit svým klientkám.

Díky registraci v Mary Kay jsem se začala vzdělávat nejen v oblasti poradenství a znalosti přípravků, ale i ve vizážistice a vlasových kurzech, abych celý look dovedla k dokonalosti!

Tato práce mě neskutečně baví - hlavně když vidím úsměv a úžas ve tváři svých klientek, když se uvidí po nalíčení a úpravě vlasů ;).

Chci, abyste jakýkoli čas strávený u mě pojaly jako relax, chvilku pro sebe a hlavně k přiučení něčeho nového v oblasti krásy. Jsem tu pro Vás.

Můj oblíbený citát
Coco Chanel říkala: „Obličej, který vám nadělila příroda, budete mít do dvaceti. Je jenom na vás, jak bude vypadat, až vám bude padesát. Starost o to, jak vypadáte, musí začínat ve vaší duši a v srdci. Kosmetické produkty samy o sobě nic nezmůžou.“

Jana Jursová, +420 776 766 786, vizazistka@janajursabeauty.cz

FOTO JURSA, Štěpánská 6, Brno, www.fotojursa.cz